KONTAKT OS

SEND EN BESKED

Dit navn (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)

Emne

Din besked

Jeg accepterer at min data indsamles og opbevares i henhold til Høgh & Sønbergs privatlivspolitik. Læs mere her

KONTAKT

Kontakt os og hør mere om, hvad vi kan gøre for dig. Send os en besked via formularen til venstre, eller benyt nedenstående kontaktoplysninger.

MEDARBEJDERE

Vi har mange forskellige medarbejdere i Høgh & Sønberg & Høgh Administration.

Vi har for overskuelighedens skyld valgt at opdele vores kontoransatte medarbejdere i grupperinger. Herunder finder du kontaktinformationer på vores forskelige medarbejdere.

ADMINISTRATION

Mads Høgh
Indehaver
Tlf.: 22 65 65 08
mads@h-invest.dk

Jonas Sønberg
Direktør & Indehaver
Tlf.: 20 89 58 73
Email: jonas@hoson.dk

Thomas Maegaard-Jacobsen
Kommunikationsansvarlig
Tlf.: 41 40 04 04
Email: thomas.mj@hoson.dk

Josefine Nordentoft
Studiemedarbejder
Tlf.: 86 10 22 29
Email: josefine@hoson.dk

ØKONOMI

Anne-Grethe Faber
Regnskabsansvarlig
Tlf.: 38 42 21 40
Email: ag@hoson.dk

Anita Bruus
Løn- & Bogholderiassistent
Tlf.: 38 42 21 73
Email: lon@hoson.dk

Ulla Kessler
Kontor- & Bogholderiassistent
Tlf.: 38 42 21 76
Email: ulla@hoson.dk

ENTREPRISE

Martin Milan Larsen
Projekt- & Tilbudsleder
Tlf.: 41 40 00 52
Email: martin@hoson.dk

Claus Fonager
Projektleder
Tlf.: 41 40 04 05
Email: claus@hoson.dk

Michael Loft Nielsen
Projektleder
Tlf.: 26 61 51 51
Email: michael@hoson.dk

Klaus Tovgaard
Projektleder
Tlf.: 41 16 95 71
Email: klaus@hoson.dk

Jan Larsen
Projektleder
Tlf.: 41 40 01 11
Email: jan@hoson.dk

Jes Jespersen
Projektleder
Tlf.: 41 40 04 18
Email: jes@hoson.dk

SERVICE

Svend Nielsen
Afdelingsleder Service
Tlf.: 41 16 95 72
Email: svend@hoson.dk

Nikolaj Juul Jensen
Serviceleder & Beregner
Tlf.: 41 16 95 74
Email: nikolaj@hoson.dk

Casper Mønster
Serviceleder – Murer Ansvarlig
Tlf.: 41 40 04 03
Email: casper@hoson.dk

Thomas Bentzen
Serviceleder – VVS & Maler Ansvarlig
Tlf.: 41 16 95 70
Email: thomas@hoson.dk

Steffen Jørgensen
Serviceleder – Tømrer
Tlf.: 22 63 47 59
Email: steffen.j@hoson.dk

Simon Kjær
Serviceleder – Tømrer
Tlf.: 24 21 50 43
Email: simon@hoson.dk

Jakob Østergaard Nielsen
Serviceleder – Tømrer
Tlf.: 41 40 01 50
Email: jakob@hoson.dk

TAGPROJEKTER

Kasper Bækgaard
Afdelingsleder Tagprojekter
Tlf.: 41 16 96 01
Email: kasper@hoson.dk

Leon Maltesen
Projektleder
Tlf.: 28 12 70 26
Email: leon@hoson.dk