KONTAKT OS

SEND EN BESKED

Dit navn (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)

Emne

Din besked

Jeg accepterer at min data indsamles og opbevares i henhold til Høgh & Sønbergs privatlivspolitik. Læs mere her

[recaptcha]

KONTAKT

Kontakt os og hør mere om, hvad vi kan gøre for dig. Send os en besked via formularen til venstre, eller benyt nedenstående kontaktoplysninger.

MEDARBEJDERE

Vi har mange forskellige medarbejdere i Høgh & Sønberg.

Vi har for overskuelighedens skyld valgt at opdele vores kontoransatte medarbejdere i grupperinger. Herunder finder du kontaktinformationer på vores forskelige medarbejdere.

ADMINISTRATION

Mads Høgh
Indehaver
Tlf.: 22 65 65 08
mads@h-invest.dk

Jonas Sønberg
Direktør & Indehaver
Tlf.: 20 89 58 73
Email: jonas@hoson.dk

Thomas Maegaard-Jacobsen
Kommunikationsansvarlig
Tlf.: 41 40 04 04
Email: thomas.mj@hoson.dk

Josefine Nordentoft
Studiemedarbejder
Tlf.: 86 10 22 29
Email: josefine@hoson.dk

ØKONOMI

Anne-Grethe Faber
Regnskabsansvarlig
Tlf.: 38 42 21 40
Email: ag@hoson.dk

Anita Bruus
Løn- & Bogholderiassistent
Tlf.: 38 42 21 73
Email: lon@hoson.dk

Ulla Kessler
Kontor- & Bogholderiassistent
Tlf.: 38 42 21 76
Email: ulla@hoson.dk

ENTREPRISE

Jan Larsen
Afdelingsleder Stor-entreprise
Tlf.: 41 40 01 11
Email: jan@hoson.dk

Claus Fonager
Afdelingsleder Mellem-entreprise
Tlf.: 41 40 04 05
Email: claus@hoson.dk

Martin Milan Larsen
Projekt- & Tilbudsleder
Tlf.: 41 40 00 52
Email: martin@hoson.dk

Michael Loft Nielsen
Projektchef
Tlf.: 26 61 51 51
Email: michael@hoson.dk

Bent Werner
Projektleder
Tlf.: 41 400 153
Email: bent@hoson.dk

Rasmus Mathisen
Projektleder
Tlf.: 41 400 416
Email: rasmus@hoson.dk

Wibeke Christensen
Projektleder
Tlf.: 41 400 154
Email: wibeke@hoson.dk

Kamal Mohammed
Bygningskonstruktør praktikant
Tlf.: 86 10 22 29
Email: kamal@hoson.dk

Frederik Wachholz
Bygningskonstruktør praktikant
Tlf.: 86 10 22 29
Email: frederik@hoson.dk

SERVICE

Svend Nielsen
Afdelingsleder Service
Tlf.: 41 16 95 72
Email: svend@hoson.dk

Casper Mønster
Serviceleder – Murer Ansvarlig
Tlf.: 41 40 04 03
Email: casper@hoson.dk

Thomas Bentzen
Serviceleder – VVS & Maler Ansvarlig
Tlf.: 41 16 95 70
Email: thomas@hoson.dk

Nikolaj Juul Jensen
Serviceleder & Beregner
Tlf.: 41 16 95 74
Email: nikolaj@hoson.dk

Peter Jacobsen
Serviceleder & Beregner
Tlf.: 41 400 152
Email: peter@hoson.dk

Simon Kjær
Serviceleder – Tømrer
Tlf.: 24 21 50 43
Email: simon@hoson.dk

Steffen Jørgensen
Serviceleder
Tlf.: 22 63 47 59
Email: steffen.j@hoson.dk

Jakob Østergaard Nielsen
Serviceleder
Tlf.: 41 40 01 50
Email: jakob@hoson.dk

Joakim Lambertsen
Bygningskonstruktør praktikant
Tlf.: 86 10 22 29
Email: joakim@hoson.dk

Kristian Konradsen
Bygningskonstruktør praktikant
Tlf.: 86 10 22 29
Email: kristian@hoson.dk

TAGPROJEKTER

Kasper Bækgaard
Afdelingsleder Tagprojekter
Tlf.: 41 16 96 01
Email: kasper@hoson.dk

Frank Mogensen
Projektleder
Tlf.: 41 400 151
Email: frank@hoson.dk