KONTAKT OS

SEND EN BESKED

Dit navn (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)

Emne

Din besked

Jeg accepterer at min data indsamles og opbevares i henhold til Høgh & Sønbergs privatlivspolitik. Læs mere her

KONTAKT

Kontakt os og hør mere om, hvad vi kan gøre for dig. Send os en besked via formularen til venstre, eller benyt nedenstående kontaktoplysninger.

MEDARBEJDERE

Vi har mange forskellige medarbejdere i Høgh & Sønberg.

Vi har for overskuelighedens skyld valgt at opdele vores kontoransatte medarbejdere i grupperinger.

Herunder finder du kontaktinformationer på vores forskellige medarbejdere.

ADMINISTRATION

Mads Høgh
Indehaver
Tlf.: 22 65 65 08
mads@h-invest.dk

Jonas Sønberg
Direktør & Indehaver
Tlf.: 20 89 58 73
Email: jonas@hoson.dk

Maiken Bonnichsen
Studiemedhjælper
Tlf.: 86 10 22 29
Email: maiken@hoson.dk

ØKONOMI

Anne-Grethe Faber
Regnskabsansvarlig
Tlf.: 38 42 21 40
Email: ag@hoson.dk

Anita Bruus
Løn- & Bogholderiassistent
Tlf.: 38 42 21 73
Email: lon@hoson.dk

Ulla Kessler
Kontor- & Bogholderiassistent
Tlf.: 38 42 21 76
Email: ulla@hoson.dk

Jeanet Bluhm
Kontor- & Bogholderiassistent
Tlf.: –
Email: jeanet@hoson.dk

ENTREPRISE

Jan Larsen
Afdelingsleder Stor-entreprise
Tlf.: 41 40 01 11
Email: jan@hoson.dk

Claus Fonager
Afdelingsleder Mellem-entreprise
Tlf.: 41 40 04 05
Email: claus@hoson.dk

Martin Milan Larsen
Tilbudsleder
Tlf.: 41 40 00 52
Email: martin@hoson.dk

Michael Loft Nielsen
Projektchef
Tlf.: 26 61 51 51
Email: michael@hoson.dk

Rasmus Mathisen
Projektleder
Tlf.: 41 40 04 16
Email: rasmus@hoson.dk

Casper Lynge Skipper
Byggeleder
Tlf.: 41 40 01 53
Email: casper.s@hoson.dk

Kristian Voldbirk
Byggeleder
Tlf.: 41 40 01 50
Email: kristian.v@hoson.dk

Nikolaj Juul Jensen
Beregner
Tlf.: 41 16 95 74
Email: nikolaj@hoson.dk

Casper Larsen
Byggeleder
Tlf.: 41 40 04 08
Email: casper.l@hoson.dk

Kamal Mohammed
Studiemedhjælper
Tlf.: 86 10 22 29
Email: kamal@hoson.dk

Joakim Holm Johnson
Praktikant
Tlf.: 86 10 22 29
Email: joakim.j@hoson.dk

SERVICE

Svend Nielsen
Afdelingsleder Service
Tlf.: 41 16 95 72
Email: svend@hoson.dk

Casper Mønster
Serviceleder – Murer Ansvarlig
Tlf.: 41 40 04 03
Email: casper@hoson.dk

Thomas Bentzen
Serviceleder – VVS & Maler Ansvarlig
Tlf.: 41 16 95 70
Email: thomas@hoson.dk

Steffen Jørgensen
Serviceleder
Tlf.: 22 63 47 59
Email: steffen.j@hoson.dk

Peter Jacobsen
Serviceleder & Beregner
Tlf.: 41 40 01 52
Email: peter@hoson.dk

Simon Kjær
Serviceleder – Tømrer
Tlf.: 24 21 50 43
Email: simon@hoson.dk

Stephan D. Kofoed
Elektriker ansvarlig
Tlf.: 51 93 70 14
Email: stephan@hoson.dk

Kristian Konradsen
Studiemedhjælper
Tlf.: 86 10 22 29
Email: kristian@hoson.dk

Kristian Nordtorp
Praktikant
Tlf.: 86 10 22 29
Email: kristian.n@hoson.dk

TAGPROJEKTER

Kasper Bækgaard
Afdelingsleder Tagprojekter
Tlf.: 41 16 96 01
Email: kasper@hoson.dk

Frank Mogensen
Projektleder
Tlf.: 41 40 01 51
Email: frank@hoson.dk

Thomas Friis Korsgaard
Tømrerformand
Tlf.: 86 10 22 29
Email: tfk@hoson.dk